ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Rregullorja e pergjithshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Rregullorja e pergjithshme Empty
MesazhTitulli: Rregullorja e pergjithshme   Rregullorja e pergjithshme EmptyThu Oct 22, 2009 12:50 pm

1.Fjalët banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.

2.Username provokues ose ofendues nuk lejohen ne forum.

3.Gjuha zyrtare në forum është Gjuha Shqipe,anglishtja mund të përdoret pjesërisht.

4.Ndalohet rrepsisht qe linkun e forumit tend ta qesesh ne firm.

5.Temat duhet të postohen në vendet e duhura.

6.Ndalohet rreptesisht douple post's.

7.Tre vrejt mer graden perjashtuar (banned)

Ju Faleminderit Për Mirëkuptim!Me Respekt Staffi...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Klevi
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 6
Piket : 17
Reputacioni : 1
Ditlindja : 27/07/1989
Join date : 26/10/2009
Age : 29
Hobbi Hobbi : Futbolli Interneti

Rregullorja e pergjithshme Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullorja e pergjithshme   Rregullorja e pergjithshme EmptyMon Oct 26, 2009 2:58 pm

mire si fillim!!!Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rregullorja e pergjithshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mirsevini :: Rregullat & Lajmërimet në Forum-
Kërce tek: