ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Shtatzëna pret 12 fëmijë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Shtatzëna pret 12 fëmijë Empty
MesazhTitulli: Shtatzëna pret 12 fëmijë   Shtatzëna pret 12 fëmijë EmptySat Oct 31, 2009 3:32 am

Tuniz - Një grua nga Tunizia ka mbetur shtatzënë me 12 fëmijë.
Sipas lajmit që bëjnë të ditur gazeta angleze, gruaja që është me profesion mësuese, përgatitet të thyejë rekordin amerikanes Nadya Suleman, që lindi tetë foshnja përnjëherësh.

Mësohet se gruaja paska marrë mjekim për të mbetur shtatzënë dhe tashmë në barkun e saj po rriten 6 foshnja të gjinisë mashkull dhe 6 femra.

Bashkëshorti i nënës “rekordmene” që është mësues edhe ai si e shoqja, në një intervistë për një gazetë tuniziane tha se “Në fillim menduam se pritnim binjakë. Gëzimi ynë u shtua bashkë me numrin e fëmijëve që presim.”

Mervani jeton në qytetin Gafsa në Tunizi dhe bëri të ditur se e shoqja kishte dështuar dy herë më parë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shtatzëna pret 12 fëmijë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Kuriozitete-
Kërce tek: