ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Djaloshi dyvjeçar, mjeshtër i lojës së bilardos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Djaloshi dyvjeçar, mjeshtër i lojës së bilardos Empty
MesazhTitulli: Djaloshi dyvjeçar, mjeshtër i lojës së bilardos   Djaloshi dyvjeçar, mjeshtër i lojës së bilardos EmptySat Oct 31, 2009 3:32 am

Një fëmijë çudibërës dyvjeçar nga New Yorku është një nga lojtarët më me perspektivë në botë për bilardo, shkruajnë mediat amerikane.
Keith O'Dell, djaloshi dyvjeçar i cili në mbarë botën është bërë i njohur për aftësinë e tij të jashtëzakonshme në të luajturit bilardo, ka edhe faqen e vet të internetit, derisa kohë më parë është bërë edhe anëtari më i ri i Shoqatës amerikane të lojtarëve të bilardos.

Keith është fëmijë shembullor i lojtarëve të bilardos, derisa bilardo ka filluar të luaj në tavolinën e fëmijëve, mirëpo tani me ndihmën e karriges luan edhe në tavolinën për të rritur.

Adhuruesit e shërbimit YouTube tanimë kanë mundur të shohin video incizimet në të cilat ky djalosh, i cili ende bart pelena, i lënë pa frymë edhe lojtarët e rinj e të vjetër të bilardos.

Së bashku me lojën e bilardos, Keithi i vogël ka filluar t’i njeh ngjyrat të cilat më herët nuk i ka dalluar. Prindërit e tij janë shumë të lumtur që biri i tyre është kaq i talentuar, derisa thonë se Keith së shpejti do t’i mësojë edhe numrat të cilat e sfidojnë gjersa luan bilardo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Djaloshi dyvjeçar, mjeshtër i lojës së bilardos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Kuriozitete-
Kërce tek: