ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 "A Christmas Carol (2009)"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 26
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

MesazhTitulli: "A Christmas Carol (2009)"   Sun Nov 22, 2009 7:49 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
"A Christmas Carol (2009)"
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 30 vjetori i Fletushkës "Ushtima e maleve" (Kosovës) 1979 / 2009
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" për invalidët e luftës së Kosovës
» Në Filadelfia u promovua libri "Përjetë me ty" i autorit Ivzi Çipuri (1)
» MËRGIMTARI: "PALLATI I ËNDRRAVE"DHE GLOBALIZIMI
» Monda Korca: "E keqja e pashmangeshme", qe nuk i shpeton dot, Pjesa e Trete dhe e Fundit e Tregimit, Shkruar nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Filma te Huaj :: Filma Fantasy-
Kërce tek: