ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 Shoot the Duke

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 26
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

MesazhTitulli: Shoot the Duke   Mon Dec 28, 2009 5:21 am

Nje nga Filmat me te rrinj Shoot The Duke Ekluzivisht ne Filma.albanianforum.net Kliko ne foto per te shikuar Filmin !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shoot the Duke
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime të Baki Ymerit
» Gjergj-Bajram Kabashi: Çka është duke kujtuar kreu i Bashkësisë Islame të Kosovës
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Gënjeshtrat e VV: Ja video ku shihet aktivisti i saj duke e shkelmuar gazetaren e RTK'së (FOTO/ Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mirsevini :: Aktualitet-
Kërce tek: