ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 NJOFTIM!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

NJOFTIM!!! Empty
MesazhTitulli: NJOFTIM!!!   NJOFTIM!!! EmptyMon Dec 28, 2009 6:08 am

Njoftime!

1)Per te Download Filmat qe ndodhen ne faqe ju lutem shkarkoni kete program Kliko ketu. Dhe me pas instalojeni. Jepini refresh filmit qe doni te merrni. Do ju shfaqet nje tabele Download this video. Ja ku jeni. Klikoni, dhe download do filloje me njehere. Punon vetem me moxilla firefox ose internet explorer


2) Per te Shikuar Filmat qe Shkarkoni ne Kompjuterin tuaj atehere mund ti shikoni me kete program te cilin mund ta shkarkoni Kliko ketu per ta shkarkuar programin...


3) Per ndonje kerkes Filmi ose per ndonje problem qe keni me faqen tone atehere me kontaktoni me email..ersiljano@live.com ose ersilxh@yahoo.com...


4) Keni nevoje per nje Admin i cili mund te hedh filma ne faqe..Kushdo qe eshte i zoti ne kete pune mund te me kontaktoj ne email ersiljano@live.com ose ersilxh@yahoo.com

5)Faleminderit!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
NJOFTIM!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mirsevini :: Aktualitet-
Kërce tek: