ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Penn do të intervistojë Fidel Castron

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Penn do të intervistojë Fidel Castron Empty
MesazhTitulli: Penn do të intervistojë Fidel Castron   Penn do të intervistojë Fidel Castron EmptyMon Oct 26, 2009 10:57 am

Penn do të intervistojë Fidel Castron F.1026123420372_m

Aktori Sean Penn ka fluturuar për në Kuba ku do të intervistojë liderin e këtij vendi, Fidel Castro, për një artikull të një reviste.

Fituesi i çmimit Oskar, i cili është kritikuar për përkrahjen e tij që i ka thënë Fidel dhe vëllait të tij Raul, thuhet se ka fluturuar për në vendin komunist për të diskutuar se si administrata e presidentit Barack Obama ka ndikuar në Kuba.

Intervista me ish-liderin raportohet se do të shfrytëzohet për një artikull të cilin Penn është duke e shkruar për revistën amerikane “Vanity Fair”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Penn do të intervistojë Fidel Castron
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Koshi :: Koshi-
Kërce tek: