ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Cole merr kreun në top listën britanike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Cole merr kreun në top listën britanike Empty
MesazhTitulli: Cole merr kreun në top listën britanike   Cole merr kreun në top listën britanike EmptyMon Oct 26, 2009 11:00 am

Cole merr kreun në top listën britanike F.1026110522936_m

Anëtarja e grupit “Girls Aloud”, Cheryl Cole, ka debutuar në pozitën e parë të top listës britanike, me singlin e saj të ri që bëhet kënga më së shpejti e shitur e vitit.

Pas paraqitjes shumë të diskutueshme të saj në shoun britanik të zbulimit të talenteve, “The X Factor”, ku ajo luan rolin e vlerësueses, singli i ri i Cole, “Fight For This Love”, ka shitur gati 300 mijë kopje brenda një jave.

Fituesja e vitit të kaluar në “X Factor”, Alexandra Burke, të cilën Cole e kishte monitoruar, ka zbritur në pozitën e dytë me singlin e saj “Bad Boys”.

Reperi Chipmunk mban pozitën e tretë me hitin “Oopsy Daisy”, derisa Robbie Williams dhe singli rikthyes i tij “Bodies” qëndron në pozitën e katërt. Top pesëshi mbyllet me Taio Cruz dhe këngën “Break Your Heart”

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cole merr kreun në top listën britanike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Koshi :: Koshi-
Kërce tek: