ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 2012: Supernova

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

MesazhTitulli: 2012: Supernova   Mon Oct 26, 2009 11:19 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vesel shpata
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Gemini
Numri i postimeve : 1
Piket : 1
Reputacioni : 0
Ditlindja : 10/06/1989
Join date : 03/01/2010
Age : 29
Hobbi Hobbi : fffffffffffffff

MesazhTitulli: Re: 2012: Supernova   Sun Jan 03, 2010 3:28 pm

pse nuke hapen keta filmat thote gjithmon this video has been removed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
2012: Supernova
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Buxheti i Kosovës për vitin 2012 parashihet të jetë 1.5 miliardë euro
» Kalosh Çeliku: Përkujtim - Gani Azemi (1951-2012)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Filma te Huaj :: Filma Premier-
Kërce tek: