ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 8 Persona Plus

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 26
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

MesazhTitulli: 8 Persona Plus   Mon Oct 26, 2009 12:21 pmMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
spiro
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Sagittarius
Numri i postimeve : 1
Piket : 1
Reputacioni : 0
Ditlindja : 06/12/1986
Join date : 01/12/2009
Age : 30
Hobbi Hobbi : sporti

MesazhTitulli: Re: 8 Persona Plus   Tue Dec 01, 2009 10:13 am

e madheeeeeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
8 Persona Plus
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KOMUNIKAT PER MEDIA:Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik ne Prizren,ne bashkpunim me OJQ-te,pengojne ne Zhvillimin e Turizmit!
» Milaim Zeka: Këta persona do të akuzohen nga Gjykata Speciale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Filma Shqiptare :: Komedi-
Kërce tek: