ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Theron puth një femër për bamirësi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Theron puth një femër për bamirësi Empty
MesazhTitulli: Theron puth një femër për bamirësi   Theron puth një femër për bamirësi EmptyMon Oct 26, 2009 12:43 pm

Theron puth një femër për bamirësi F.1024110552401_m

Charlize Theron ka puthur një fanse të saj gjatë të enjtes mbrëma, dhe ka siguruar 140 mijë dollarë për bamirësi.

Aktorja, e cila luajti rolin e të dashurës lezbike të Christina Ricci në filmin ‘Monster’, ka ndihmuar në ngjarjen bamirëse ‘OneXOne’ të organizuar në San Francisco, Kaliforni, pasi Matt Damon u tërhoq nga kjo ngjarje në çastet e fundit (për shkak të një urgjence familjare).

Dhe Theron arriti ta bëjë këtë mbrëmje të paharrueshme për një fanse. Duke ofruar një udhëtim për në Afrikën e Jugut në verën e ardhshme në Kampionatin Botërorë të futbollit, aktorja u befasua kur oferta ngeci në 37 mijë dollarë.

Dhe Theron dha një propozim tjetër duke ofruar një puthje shtatë-sekondëshe, të cilën e fitoi një femër e paidentifikuar, e cila ofroi 140 mijë dollarë dhe bashkoi buzët me fituesen e çmimit Oskar madje për plot 20 sekonda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Theron puth një femër për bamirësi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Koshi :: Koshi-
Kërce tek: