ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 """"Komentoni"""

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 27
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

MesazhTitulli: """"Komentoni"""   Mon Oct 26, 2009 12:57 pm

Ketu mund te Komentoni mbi filmat e hedhur ne http://www.filma.albanianforum.net Faleminderit.!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Marilda
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Gjinia : Female
Horoskopi : Taurus
Numri i postimeve : 1
Piket : 1
Reputacioni : 0
Ditlindja : 05/05/1989
Join date : 31/10/2009
Age : 29
Hobbi Hobbi : Muzika

MesazhTitulli: Re: """"Komentoni"""   Sat Oct 31, 2009 6:47 am

Filma shume te bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Erisa
Princess
Princess
avatar

Gjinia : Female
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 7
Piket : 219
Reputacioni : 0
Ditlindja : 08/08/1990
Join date : 31/10/2009
Age : 28
Hobbi Hobbi : Filmat

MesazhTitulli: Re: """"Komentoni"""   Sat Oct 31, 2009 11:33 am

po vertet shume te bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: """"Komentoni"""   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
""""Komentoni"""
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ëmbla ime nënë" Gezuar nënë diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall të puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" për invalidët e luftës së Kosovës
» Në Filadelfia u promovua libri "Përjetë me ty" i autorit Ivzi Çipuri (1)
» Iren Papas: NË KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mirsevini :: Komente mbi Filmat-
Kërce tek: