ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Dy nena per gocat e tyre!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Klevi
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 6
Piket : 17
Reputacioni : 1
Ditlindja : 27/07/1989
Join date : 26/10/2009
Age : 29
Hobbi Hobbi : Futbolli Interneti

Dy nena per gocat e tyre!!! Empty
MesazhTitulli: Dy nena per gocat e tyre!!!   Dy nena per gocat e tyre!!! EmptyMon Oct 26, 2009 2:48 pm

Dy mama po mburrnin gocat e tyre. - Vajza ime eshte duke punuar ne Itali dhe eshte shume mire me pune, - filloi njera. Madje ka menduar edhe per ne. Bleu makine per vete, na bleu edhe ne. Bleu shtepi per vete na bleu edhe ne. Po goca jote? Me se me...rret tani? Pergjigjet tjetra: - Edhe ajo e imja prostitute eshte lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dy nena per gocat e tyre!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Humor-
Kërce tek: