ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Fshatari ne lokal!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Klevi
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 6
Piket : 17
Reputacioni : 1
Ditlindja : 27/07/1989
Join date : 26/10/2009
Age : 29
Hobbi Hobbi : Futbolli Interneti

Fshatari ne lokal!! Empty
MesazhTitulli: Fshatari ne lokal!!   Fshatari ne lokal!! EmptyMon Oct 26, 2009 2:50 pm

Ishte nje fshatar dhe nje dite shkoi ne qytet bashke me lopen.Atje ne qender te qytetit pa nje lokal ku shkruhej : Bar Kafe. Fshatari u fut brenda dhe i tha kamarierit : O kamerier mua me jep nje kafe , ndersa lopes nje tas me bar...haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fshatari ne lokal!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Humor-
Kërce tek: