ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 Gruaja dhe i dashuri!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Klevi
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 6
Piket : 17
Reputacioni : 1
Ditlindja : 27/07/1989
Join date : 26/10/2009
Age : 29
Hobbi Hobbi : Futbolli Interneti

MesazhTitulli: Gruaja dhe i dashuri!!   Mon Oct 26, 2009 2:52 pm

Një grua e bukur i thotë dashnorit të saj: - Janë dy vende ku do të doja të më puthësh! - E cilat janë ato vende?, e pyet dashnori i eksituar. - Në Haiti dhe në Ibiza!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gruaja dhe i dashuri!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Haradinaj: Me Kosovën po udhëheqin flliqanat, sllovenët dashuri për Serbinë (Video)
» Ramiz Dërmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Lediana Kapaj: E si mund të jetohet pa dashuri?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Humor-
Kërce tek: