ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 Ky po qe eshte budalla komplet!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Klevi
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 6
Piket : 17
Reputacioni : 1
Ditlindja : 27/07/1989
Join date : 26/10/2009
Age : 28
Hobbi Hobbi : Futbolli Interneti

MesazhTitulli: Ky po qe eshte budalla komplet!!!   Mon Oct 26, 2009 2:54 pm

Gjykatesi-pra ti e vodhe ate unaze I pandehuri-jo une nuk e vodha por e gjeta. Gjykatesi-po pse nuk e dorezove ne polici? I pandehuri-nuk e dorezova sepse ne te shkruhej:"pergjithmone e jotja"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ky po qe eshte budalla komplet!!!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vullnet Mato:O SHI BUDALLA !
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Përsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimët dhe shtazët sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Humor-
Kërce tek: