ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Dokotori i sinqerte...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Klevi
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 6
Piket : 17
Reputacioni : 1
Ditlindja : 27/07/1989
Join date : 26/10/2009
Age : 29
Hobbi Hobbi : Futbolli Interneti

Dokotori i sinqerte... Empty
MesazhTitulli: Dokotori i sinqerte...   Dokotori i sinqerte... EmptyMon Oct 26, 2009 2:55 pm

Ne sallen e doktoreve hyne nje pacient i semure. Doktori pasi e merr vesh se c'semundje ka thote:Shume e keqe,shume e keqe kjo semundje.Nga kjo ose vdes ose cmendesh.Jo per gje por e kam kaluar edhe vete kur isha i vogel..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dokotori i sinqerte...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Humor-
Kërce tek: