ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Tears Of The Sun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Tears Of The Sun Empty
MesazhTitulli: Tears Of The Sun   Tears Of The Sun EmptyTue Oct 27, 2009 8:35 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bediii
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Taurus
Numri i postimeve : 1
Piket : 1
Reputacioni : 0
Ditlindja : 25/04/1988
Join date : 16/01/2010
Age : 31
Hobbi Hobbi : sporte luftarake

Tears Of The Sun Empty
MesazhTitulli: Re: Tears Of The Sun   Tears Of The Sun EmptySat Jan 16, 2010 3:22 pm

...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tears Of The Sun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Filma te Huaj :: Filma Aksion-
Kërce tek: