ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Per cfare po mendoni tani????

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erisa
Princess
Princess
Erisa

Gjinia : Female
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 7
Piket : 219
Reputacioni : 0
Ditlindja : 08/08/1990
Join date : 31/10/2009
Age : 28
Hobbi Hobbi : Filmat

Per cfare po mendoni tani???? Empty
MesazhTitulli: Per cfare po mendoni tani????   Per cfare po mendoni tani???? EmptySat Oct 31, 2009 3:11 am

Per cfare po mendoni tani????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Per cfare po mendoni tani???? Empty
MesazhTitulli: Re: Per cfare po mendoni tani????   Per cfare po mendoni tani???? EmptySat Oct 31, 2009 3:22 am

per asgje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
koli
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Cancer
Numri i postimeve : 1
Piket : 1
Reputacioni : 0
Ditlindja : 13/07/1991
Join date : 21/11/2009
Age : 27
Hobbi Hobbi : te rrah goca...,

Per cfare po mendoni tani???? Empty
MesazhTitulli: Re: Per cfare po mendoni tani????   Per cfare po mendoni tani???? EmptySat Nov 21, 2009 1:18 pm

perse nuk po hapet chati...vall cfar te kete???....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Per cfare po mendoni tani???? Empty
MesazhTitulli: Re: Per cfare po mendoni tani????   Per cfare po mendoni tani???? EmptySun Nov 22, 2009 7:35 am

nuk po te puno chati?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
nardi82
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Taurus
Numri i postimeve : 1
Piket : 1
Reputacioni : 0
Ditlindja : 29/04/1982
Join date : 28/12/2009
Age : 36
Hobbi Hobbi : muzika

Per cfare po mendoni tani???? Empty
MesazhTitulli: Re: Per cfare po mendoni tani????   Per cfare po mendoni tani???? EmptyWed Jan 06, 2010 1:21 pm

shum gjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Per cfare po mendoni tani???? Empty
MesazhTitulli: Re: Per cfare po mendoni tani????   Per cfare po mendoni tani???? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per cfare po mendoni tani????
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Chit-Chat-
Kërce tek: