ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erisa
Princess
Princess
avatar

Gjinia : Female
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 7
Piket : 219
Reputacioni : 0
Ditlindja : 08/08/1990
Join date : 31/10/2009
Age : 27
Hobbi Hobbi : Filmat

MesazhTitulli: Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?   Sat Oct 31, 2009 3:12 am

Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria si mendoni ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 27
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

MesazhTitulli: Re: Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?   Sat Oct 31, 2009 3:21 am

nga dashuria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Vangjush Ziko: Poeti, mëkati dhe dashuria
» Shkruajtën për librin e Skënder Buçpapajt "Frika nga atdheu"!
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Ikën nga frika gjyqtari shqiptarë në rastin “Bllaca”

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Chit-Chat-
Kërce tek: