ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 kulmi i kulmeve??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

kulmi i kulmeve?? Empty
MesazhTitulli: kulmi i kulmeve??   kulmi i kulmeve?? EmptySat Oct 31, 2009 3:30 am

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i termetit??
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!

Kulmi i gudulisjes??..
Te gudulises llampen dhe te qeshin punojsit e
centralit!

Kulmi i patologjive?
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon

Kulmi i xhelozise ?
Te behesh xheloz per diellin qe “ngroh” gruan!

Kulmi i thatesires?
Te beje lopa qumesht pluhur...!

Kulmi i kurnacise??..
Te lash letren higjenike pasi pastron b... dhe ta vesh
te thahet

Kulmi i verbimit?
Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut?
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit?
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend
te dyte!

Kulmi i racizmit?
Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme!

Kulmi i absurditetit:
Te kerkosh nga vrima e celesit ne nje dhome te erret,
me syze dielli, nje zezak qe nuk eshte fare aty!

Kulmi hajdutllekut?
Kur nuk di ca me vjedh!

Kulmi i korrupsionit:
Me ia mbush zorren mire e mire me buke gjelit, e me
prit qe ky te bej me shume se tre veze ne dite...!!!

Kulmi i pastertise :
Te beje peshku dush!

Kulmi i vdekjes:
Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete
qe duhet te vrasin!

Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret


Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

Kulmi i lakmise:
Te hash grushta e te mos ngopesh.

Kulmi i besnikerise;
Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!

Kulmi i fuqise bindese:
Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te
shendoshin.

Kulmi i ekzagjerimit:
Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy
Kulmi i nuhatjes:
Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.


Kulmi i shpreses:
Duke te ngrene ujku, e ti shpreson se je ne enderr.

Kulmi i emigracionit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne
brigjet e Afrikes.

Kulmi per emigrantet Shqiptar ne Kine:
Te arrestojne nje cift shqiptar per mbipopullimin e
lagjes, 9 muaj pasi kane marre nje shtepi me qira.

Kulmi i durimit :
Te merresh vesh me policin!

Kulmi i xhentileses :
T'ia veshesh shtylles elektrike me koke dhe t'i
kerkosh falje!

KULMI I KULMEVE???....
Si pate durim ti lexoje te gjitha!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
marjus myzeqari
Fillestar/e
Fillestar/e


Gjinia : Male
Horoskopi : Capricorn
Numri i postimeve : 1
Piket : 3
Reputacioni : 0
Ditlindja : 07/01/1983
Join date : 05/01/2010
Age : 36
Hobbi Hobbi : kinema,muzik,udhetime

kulmi i kulmeve?? Empty
MesazhTitulli: Re: kulmi i kulmeve??   kulmi i kulmeve?? EmptyThu Jan 07, 2010 11:54 am

hahahahahahaha e papame kjo...............bravo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
kulmi i kulmeve??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Kuriozitete-
Kërce tek: