ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 ....Droga....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

....Droga.... Empty
MesazhTitulli: ....Droga....   ....Droga.... EmptySat Oct 31, 2009 3:31 am

D R O G A ..DHE LLOJET E TYRE


Ajo qe me brengos me shum esht qe DROGA ka gjetur nje lloj vendi ne shoqerin shqiptare,
ose ne form biznesi ose ne form nevoje,
Shum te ri mashtrohen ta provojn DROGEN nga shoket qoft nga kurreshtja .qoft nga frika.?
Egzistoj disa lloje te DROGES si

1 ASHASHI
2.MARIHUNA
3.KOKAINA
4.HEROINA etj
Sa i perket marrjes e ketyreve DROGAVE egzistojn disa menyra,

1 Me ane te thithjes me hund

2 ME ane te tabletave

3 Me ane te drejperdrej te gjakut (shpirc marrja )

4 ME CIGARE.

Hashashi esht DROG qe fitohet nga bima..

Bima ASHASHI--pasi qe behet fryti prodhon nje leng kryesisht merret me thithjen e hundes.
kultivimi i kesaj bime esht e ndaluar ne te gjitha venset e botes.

KOKAINA---esht nje pluhur me ngjyr kreme te perhimet,

HEROINA---esht nder DROGET me te rrezikshme,merret me an drejperdrej me gjak.

Ketol loje te DROGES reagojn ne prishjen totale te trurit,furnizimin ne ket lloj e ben zakonisht ( NARKO MAFIJA ) ne te cilen ne menyr ilegale furnizojn NARKOMANET kudo ne bot.
me te zhvilluara jan,,HEROINA RUSE..ITALIANE...KOLUMBIANE..?

Prologu egzistojn 4 grupe te njerzive...?

1.Qe kurr nuk e pranojn DROGEN
2.Qe e marrin vetem ne GAZMENDE
3.Qe rregullisht e marrin ( NARKOMANAT )
4.Qe dita dites e shtojn DOZJEN

Nga kjo shihet se me mir esht te rrim ne grupin e par..
Ngase nese fillojm te perdorim mundemi te arrim deri te grupi
5. deri tek VDEKJA.?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
....Droga....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Kuriozitete-
Kërce tek: