ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Carrey lëshon një ueb-faqe të çmendur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Carrey lëshon një ueb-faqe të çmendur Empty
MesazhTitulli: Carrey lëshon një ueb-faqe të çmendur   Carrey lëshon një ueb-faqe të çmendur EmptyMon Oct 26, 2009 10:59 am

Carrey lëshon një ueb-faqe të çmendur F.1026100649412_m

Komiku Jim Carrey do të lëshojë një faqe interneti ku do t’iu mundësojë fansave të futen në nënndërgjegjen e tij të çuditshme.

Aktori planifikon të futë mendime të tij të rastësishme, tema të çuditshme dhe skeçe komike në faqen e tij JimCarrey.com, që do të lëshohet të enjten.

“Është një pasqyrë psikodelike e trurit tim dhe mendoj se do të jetë argëtuese. Ata (fansat) do të shohin gjithçka që ndodh në universin tim dhe do të realizohet në një mënyrë që do të sjellë kënaqësi duke biseduar”, ka thënë aktori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Carrey lëshon një ueb-faqe të çmendur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Koshi :: Koshi-
Kërce tek: