ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Mirsevini

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullat & Lajmërimet në Forum

Para se të antarësohuni ju lutem lexoni rregullat e forumit.
34Sat Oct 31, 2009 3:04 am
Admin Reklamo websitin tend
Asnjë mesazh i ri

Komente mbi Filmat

Ketu mund te komentoni mbi filmat
13Sat Oct 31, 2009 11:33 am
Erisa """"Komentoni"""
Asnjë mesazh i ri

Aktualitet

Lajmet e fundit nga bota e Artit..
77Mon Dec 28, 2009 6:08 am
Admin NJOFTIM!!!
 

Filma te Huaj

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Fimat me te rrinj

Ketu do te shihni filmat me te rrinj
1010Fri Oct 23, 2009 10:32 am
Admin "Doghouse"
Asnjë mesazh i ri

Filmat me te shikuar

Ketu do te shihni filmat me te parapelqyer.....
2323Mon Apr 29, 2013 2:00 am
 (CAD/CAE/CAM/EDA/PCB/GIS/CNC/FEA)
Asnjë mesazh i ri

Filma Aksion

Ketu do te shihni filmat Aksion me te rrinj te dale ne treg...........
2122Sat Jan 16, 2010 3:22 pm
bediii Tears Of The Sun
Asnjë mesazh i ri

Filma Premier

Ketu do te shihni filmat premier me te rrinj te dale ne treg........
78Sun Jan 03, 2010 3:28 pm
vesel shpata 2012: Supernova
Asnjë mesazh i ri

Filma Horror

Ketu do te shihni filmat Horror me te rrinj....
1111Tue Oct 27, 2009 9:49 am
Admin "Diagnosis: Death"
Asnjë mesazh i ri

Filma Fantasy

Ketu mund te shikoni Filma Fantasy me te rrinj!!
44Sun Nov 22, 2009 7:53 am
Admin "Where the Wild Things Are"
Asnjë mesazh i ri

Filma Adventure

Ketu mund te shihni Filmat Adventure me te rrinj
44Sun Nov 22, 2009 8:06 am
Admin Aliens In The Attic
Asnjë mesazh i ri

Filma Animation

Ketu mund te shihni Filma Animation me te rrinj
33Sun Nov 22, 2009 8:12 am
Admin "Tom and Jerry's Greatest Chases, Vol. 3"
 

Filma Shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma te vjeter

Ketu do te shihni filmat me te vjeter shqiptare
55Mon Oct 26, 2009 12:09 pm
Admin Partizani i Vogel Velo
Asnjë mesazh i ri

Filma te rrinj

Ketu do te shihni filmat shqiptare me te rrinj....
33Mon Oct 26, 2009 12:25 pm
Admin Mao Ce Dun
Asnjë mesazh i ri

Komedi

Ketu do te shihni komedite shqiptare
67Tue Dec 01, 2009 10:13 am
spiro 8 Persona Plus
 

Argetim

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Chit-Chat

Chit Chat
615Sat Oct 31, 2009 3:20 am
Admin a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?
Asnjë mesazh i ri

Lojra

Lojra Zbavitese!!!
45Sun Jan 17, 2010 4:30 am
mikaela krasniqi Kush do behet milioner
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitete nga me te ndryshmet
56Thu Jan 07, 2010 11:54 am
marjus myzeqari kulmi i kulmeve??
Asnjë mesazh i ri

Humor

Thonë se e qeshura të zgjat jetën! Këtu do të gjeni humor nga çdo krahinë e Shqipërisë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta Shqiptare apo të huaja.
55Mon Oct 26, 2009 2:55 pm
Klevi Dokotori i sinqerte...
 

Koshi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Koshi

66Sat Oct 31, 2009 3:35 am
Admin Ketu do te gjeni temat e fshira nga Forumi!!
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 151 artikuj
Forumi ka 202 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ulolik015
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 57 më Sat May 07, 2011 6:25 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
Users having a birthday today : merita83 (36)
Users with a birthday within the next 7 days: dibra (46), dragon (40), visi24 (33)
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur