ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erisa
Princess
Princess
Erisa

Gjinia : Female
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 7
Piket : 219
Reputacioni : 0
Ditlindja : 08/08/1990
Join date : 31/10/2009
Age : 28
Hobbi Hobbi : Filmat

a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete? Empty
MesazhTitulli: a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?   a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete? EmptySat Oct 31, 2009 3:14 am

a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?   a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete? EmptySat Oct 31, 2009 3:20 am

Sigurisht qe po Shoqeria eshte e rendesishme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
a eshte shoqeria nje nder gjerat me te rendesishme ne jete?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Chit-Chat-
Kërce tek: