ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share
 

 Kate Moss urren famën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 28
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

Kate Moss urren famën Empty
MesazhTitulli: Kate Moss urren famën   Kate Moss urren famën EmptyMon Oct 26, 2009 11:05 am

Kate Moss urren famën F.1026175455775_m

Supermodelja Kate Moss thotë se nuk i pëlqen të jetë e famshme dhe nuk e kupton pse njerëzit interesohen për të.

Bukuroshja 35-vjeçare i ka thënë revistës “Observer Woman” se ajo nuk është sikurse personalitetet tjera publike dhe nuk mund ta kuptojë pse njerëzit janë të interesuar për mënyrën e saj të jetesës.

“Nuk jam unë, është karakteri që kam krijuar. Nuk mund ta kuptoj pse njerëzit janë të interesuar në mua. Nuk më pëlqen të jem e famshme. Diçka e tillë shkel kufijtë e jetës”, ka thënë Moss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kate Moss urren famën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Koshi :: Koshi-
Kërce tek: