ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Vizitorë i nderuar! Momentalisht ju jeni duke shfletuar forumin si vizitor,që ju jep juve akses të limituar për të shikuar të gjitha temat dhe të përdorni të gjitha mundësitë. Duke u regjistruar falas ju do të keni akses për të hapur tema të reja, të kontaktoni privatisht me antarët e tjerë përmes mesazheve private (MP), të chatoni dhe të merrni pjes në shumë mundësi të tjera. Mos hezitoni !Regjistrimi është i shpejt, i thjesht dhe absolutisht falas.Në qoftë se keni ndonjë problem me procesin e regjistrimit ose ndonjë problem tjetër kliko butonin Pyetësor!

Share | 
 

 Cilen kenge po degjoni ne kete moment......

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Erisa
Princess
Princess
avatar

Gjinia : Female
Horoskopi : Leo
Numri i postimeve : 7
Piket : 219
Reputacioni : 0
Ditlindja : 08/08/1990
Join date : 31/10/2009
Age : 27
Hobbi Hobbi : Filmat

MesazhTitulli: Cilen kenge po degjoni ne kete moment......   Sat Oct 31, 2009 3:11 am

Cilen kenge po degjoni ne kete moment......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Gjinia : Male
Horoskopi : Libra
Numri i postimeve : 117
Piket : 542
Reputacioni : 5
Ditlindja : 27/09/1990
Join date : 22/10/2009
Age : 26
Location : NEPER BOTE
Hobbi Hobbi : MUZIKA

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge po degjoni ne kete moment......   Sat Oct 31, 2009 3:22 am

Madonna-Frozen!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cilen kenge po degjoni ne kete moment......
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» 28 Nëntori është dita e çlirimit të Shqipërisë
» Nga tradita jonë-Plisi
» Tekste këngësh të vjetra
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Argetim :: Chit-Chat-
Kërce tek: